Firma poligraficzna - Graf-Pak

Graf-Pak w kilku słowach

Firma Graf-Pak z siedzibą w Kościerzynie istnieje na rynku od 1989 roku. Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego rodzaju nadruków i zdobień na opakowaniach (m.in kosmetycznych).

Nasze możliwości technologiczne pozwalają na dostosowanie produkcji do potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, posiadającej wieloletnie doświadczenie, możemy zagwarantować profesjonalne wykonywanie usług. Wykorzystujemy urządzenia poligraficzne, które pod względem technicznym znajdują się w czołówce Europejskiej. Od wielu lat współpracujemy z firmami, które posiadają duży prestiż i zaufanie Klientów.

Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksowe zaspokojenia wszelkich potrzeb w zakresie druku jest realizowane przez nas w praktycznym działaniu.

Celem nadrzędnym jest: dostarczanie profesjonalnych rozwiązań w zakresie nadruku na wszelkich możliwych do nadruku opakowań.

Na coraz bardziej wymagającym rynku druku z powodzeniem i satysfakcją spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Nasz cel to pomoc naszym Klientom w uzyskaniu strategicznej przewagi nad konkurencją.

Jako nieduża firma – dajemy więcej z siebie, każde zobowiązanie traktujemy jak sprawę honoru. W codziennej pracy stosujemy następujące zasady:

  • Klient jest dla nas najważniejszy
  • Patrzymy i wybiegamy w przyszłość
  • Kreatywnie myślimy o potrzebach klienta
  • Realizujemy zlecenia terminowo i dotrzymujemy powziętych zobowiązań

Stale poszerzamy swoją wiedzę, kompetencje, park maszynowy, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów, dostosowując działania do nowych wymagań rynku, a nasi specjaliści są gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym Klientom w realizacji ich potrzeb.

SITODRUK

 

Pozwala na wykonywanie nadruków na różnorodnej gamie opakowań, zarówno pod względem materiału jak i wielkości.

TERMODRUK


Pozwala na wykonywanie zdobień detali cylindrycznych i płaskich.

TAMPODRUK


Metoda ta w druku wykorzystuje farby rozpuszczalnikowe.